Najczęściej zadawane pytania

Uczestnikiem może zostać każda pełnoletnia osoba.
Korzystając z Delikarty masz dostęp do najlepszych promocji w Delikatesach Centrum. Wybrane, specjalnie oznaczone produkty kupujesz w niższych cenach, korzystasz również z ofert specjalnych. Dodatkowo, jeśli założysz konto w aplikacji mobilnej Delikatesy Centrum, otrzymujesz ŁApp kupony.
To proste! Kupujesz produkty, pokazujesz przy kasie swoją Delikartę i oszczędzasz. Wszelkie korzyści i promocje naliczą się automatycznie.
Jeden klient może korzystać z jednej Delikarty. Dla Twojej wygody, razem z Twoją Delikartą otrzymasz także mały brelok, który możesz przyczepić do swoich kluczy, dzięki czemu już nigdy nie zapomnisz o karcie.
Korzystać z Delikarty możesz wyłącznie w sklepach objętych programem Delikarta. Lista sklepów znajduje się na: https://delikarta.pl/sklepy
Wszystkie produkty, które możesz kupić taniej z Delikartą, oznaczone są przy półce specjalnym oznaczeniem "Z Delikartą zapłacisz mniej". Wszystkie promocje możesz również sprawdzić na stronie www.delikarta.pl/promocje lub w aplikacji mobilnej Delikatesy Centrum.
Aby korzystać z Delikarty, zarejestruj się do Programu na www.delikarta.pl, w aplikacji mobilnej Delikatesy Centrum lub w sklepie Delikatesy Centrum, gdzie również odbierzesz swoją kartę.
Udział w Programie "Delikarta" jest całkowicie bezpłatny.
Rejestracji możesz dokonać wyłącznie w sklepach objętych Programem Delikarta. Lista sklepów znajduje się na https://delikarta.pl/sklepy
W trakcie rejestracji podajesz swój numer telefonu, datę urodzenia i wskazujesz swoją płeć. Musisz również zaakceptować regulamin Programu, który znajdziesz tu: https://delikarta.pl/regulamin. Zostaniesz również poproszony o zgodę na otrzymywane ofert promocyjnych ze strony Delikatesów Centrum, możesz wyrazić na to zgodę, ale nie jest to obowiązkowe.
Rejestracja do Delikarty zajmie Ci maksymalnie minutę. Przed rejestracją zapoznaj się z regulaminem Programu, który znajdziesz tu https://delikarta.pl/regulamin, ponieważ w trakcie rejestracji zostaniesz poproszony o akceptację jego treści.
Regulamin programu dostępny jest w każdym sklepie, w którym możliwe jest skorzystanie z Delikarty - lista sklepów dostępna jest: https://delikarta.pl/sklepy. Aktualna wersja jest także zawsze dostępna na stronie internetowej: https://delikarta.pl/regulamin
Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące Delikarty, skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego w sekcji Kontakt lub skontaktuj się z nami za pomocą poczty elektronicznej na adres: info@delikarta.pl
Wszelkie reklamacje kieruj za pomocą poczty elektronicznej na adres info@delikarta.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Eurocash Franczyza Sp. z o.o., ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki z dopiskiem "Delikarta".
Kolejne sklepy Delikatesy Centrum będą przyłączane do programu sukcesywnie. Lista sklepów objętych Delikartą będzie aktualizowana i dostępna na: https://delikarta.pl/sklepy. O udziale Twojego sklepu w Programie Delikarta dowiesz się także z materiałów w sklepie oraz od obsługi sklepu.